Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Posiedzenie Podzespołu problemowego ds. ochrony zdrowia RDS

9 kwietnia godzina 10:00 - 12:00

Proponowany porządek obrad:
1. Bezpieczeństwo pracy i zdrowie pielęgniarek i położnych – mechanizmy wpływające na uatrakcyjnienie zawodu.
2. Wsparcie pracodawców na poziomie zakładów pracy na rzecz polityki rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce, w kontekście zastępowalności pokoleniowej: utrzymanie w zawodzie osób 60+ i zapewnienie absolwentom wsparcia na starcie kariery zawodowej.
3. Dyskusja na temat nowych zasad prowadzenia kolejek oczekujących i związanej z tym sprawozdawczości do NFZ (implementacja USTAWY z dnia 6 grudnia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z e-skierowaniem oraz listami oczekujących na udzielenie świadczenia opieki zdrowotnej oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 5 lutego 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu niezbędnych informacji gromadzonych przez świadczeniodawców, szczegółowego sposobu rejestrowania tych informacji oraz ich przekazywania podmiotom zobowiązanym do finansowania świadczeń ze środków publicznych).
4. Omówienie odpowiedzi DAS na zapytania Podzespołu problemowego ds. ochrony zdrowia RDS.
5. Sprawy różne

Szczegóły

Data:
9 kwietnia
Czas:
10:00 - 12:00

Miejsce

CPS „Dialog”, sala A
Limanowskiego 23
Warszawa, Mazowieckie 02-943 Polska
+ Google Map
Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support